You are here

Contact

 
Voor algemene vragen kunt u een email sturen naar secretaris@dommelbaarzen.com.
 
Indien u meer wilt weten over een bepaalde afdeling, dan kunt u ook contact opnemen met de onderstaande personen. Zij kunnen u meer vertellen over de betreffende afdeling.
 
Het emailadres van de ledenadministratie (  aanmelden, wijzigingen of opzegging )  is ledenadmie@dommelbaarzen.com.
 
 
 
Dagelijks bestuur Contactpersoon Email
Voorzitter Freek Peters Voorzitter@dommelbaarzen.com
Secretaris Saskia Goutziers Secretaris@dommelbaarzem.com
Penningmeester Felix van Grinsven Penningmeester@dommelbaarzen.com
 
 
 
 
 
Afdeling Contactpersoon Email Telefoon
Recreatief Barbara Dona Recreatief@dommelbaarzen.com  
Openwater zwemmen Jelle Beerens Openwater@dommelbaarzen.com  
Wedstrijdzwemmen Stanley Derks (a.i.) Wedstrijdzwemmen@dommelbaarzen.com  
Masters/Triatleten Harry van Gemert Masters@dommelbaarzen.com  
Trimzwemmen Barbara Dona Trimzwemmen@dommelbaarzen.com  
ZOMA Barbara Dona ZOMA@dommelbaarzen.com06- 06-30156262
ZMEB Barbara Dona ZMEB@dommelbaarzen.com 06-30156262
Vrijwilligerscoördinator Brigitte Bossink vrijwilligers@dommelbaarzen.com