You are here

Contact

M.i.v van 1 november 2016 vervalt het postbusnummer.
 
Voor algemene vragen kunt u een email sturen naar secretaris@dommelbaarzen.com.
 
Indien u meer wilt weten over een bepaalde afdeling, dan kunt u ook contact opnemen met de onderstaande personen. Zij kunnen u meer vertellen over de betreffende afdeling.
 
Het emailadres van de ledenadministratie (  aanmelden, wijzigingen of opzegging )  is ledenadmie@dommelbaarzen.com.
 
 
 
Dagelijks bestuur Contactpersoon Email
Voorzitter Freek Peters Voorzitter@dommelbaarzen.com
Secretaris Ivo Pleijers Secretaris@dommelbaarzem.com
Penningmeester Felix van Grinsven Penningmeester@dommelbaarzen.com
 
 
 
 
 
Afdeling Contactpersoon Email Telefoon
Recreatief Jos Paree Recreatief@dommelbaarzen.com  
Openwater zwemmen Jelle Beerens Openwater@dommelbaarzen.com  
Wedstrijdzwemmen Wietse Beerens Wedstrijdzwemmen@dommelbaarzen.com  
Masters/Triatleten Harry van Gemert Masters@dommelbaarzen.com  
Trimzwemmen Jos Paree Trimzwemmen@dommelbaarzen.com  
ZOMA Jos Paree ZOMA@dommelbaarzen.com 073-6570905
ZMEB Jos Paree ZMEB@dommelbaarzen.com 073-6570905